Müşteri Hizmetleri

 

 

 

 

 

Sipariş ve Teslimat

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmasi yada firmalari tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler e-posta ile tarafınıza bildirilecektir. Ayrica benzersiz bir siparis numarasi üretilecek ve size iletilecektir. Bu numara ile siparişinizin takibini yapabileceksiniz.

Evogrup ürün portföyünde bulunan her ürün için stok tut mamaktadır. Ürünlerin üretiminde gerekli hammaddeler, tedarikçi firmalardan tedarik edilmektedir. Bazı hammaddeler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.

Evogrup ürün portföyünde bulunan ürünlerin bilgi ve fiyatlarını istediğinde güncelleyebilir.

Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda evogrp.com kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir.

Ürünü teslim alırken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.
Kargo teslimatı gerçekleştirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlarından müşteri sorumludur.

 

Garanti ve İade

Evogrup dan aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı reddederek cayma hakkına sahiptir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür. Kullanım söz konusu ise cayma hakkına sahip degildir. Ürünün teslim edildigi hali ile iade edilmemesi durumunda Evogrup iade almayacak ve iade bedelini ödemeyecektir.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Evogrup a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek sorunlar için, Evogrup e başvurulmalıdır.

OGZQDP0